...
ASINFO - Крым, Карпаты, погода в Украине.

Главная

Контакты:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Шацкие озера

Отзывы
Частная усадьба "Чумаки"

Олена (Рівне, 17.08.15)
Приїхали сьогодні з так званого маєтку "Чумаки". Позитивні відгуки про свій маєток пишуть власники. Насправді позитивного там лише озеро Світязь, але це не заслуга власників маєтку " Чумаки". Відпочивали сім"єю з чоловіком і двома дітьми рік та 4, жили с номері з кухнею. (кухня 2*2м і кімнатою 1,5*2 м) за це платили 600 грн за номер. Про мінуси відпочинку можна писати багато:
1. Те що пишуті, що до озера 250-300 метрів,це повний бред там іти 500-600 метрів(це по Гуглмапс, а ще +берегова лінія), спочатку по стежці між рівчяком та будинками, де дитина іти не може, бо звалюється в рів, дитину треба нести, а потім під палючим сонцем по полю, по стежці, де дитина весь час ниє чи ще довго, а іти справді довгенько(((
2. Вода є круглодобово і гаряча і холодна. Але користуватися її не можна, бо вона жовтого кольору і смердить так, що слів не має. Готувати на ній та чистити зуби Ви не зможете, прийняти душ так, якщо Вас не лякає запах. Перше враження коли зайшли в туалет і побачили воду в унітазі, вирішили, що попередники не змили) Після третього змивання зрозуміли в чому спарва(((((
3. Дитячий майданчик - це окрема розмова. Небезпечна гірка з пісочницею знизу. Але проблема не в ній, а в тому, що за 1 метр в сусідів там туалет, що знаходиться на дворі і там смердить так що навіть проходячи там тягне блювати, а стояти і гратись з дитиною, то мови бути не може.
4. Коли їхали на озеро, то боялись комарів, але в "Чумаках" не їх треба боятись. В нас в номері жило десь 40 мух, і я не шучу. Перший день ми їх били, на другий день повісили ліпучи лєнти, це просто жах, скільки їх туди ліпло(((((((((((((((. Мухи я думаю заслуга сусідів без каналізації та сусіді з іншого боку які тримають хазяйство (кури, гуси, індюки та корова, те що ми чули може є ще щось)
5. Що ще здивувало платний WiFi 8 грн день. Доплюсовуйте це до вартості номера.
6. Власники роблять зауваження про економію світла та за працюючий кондіціонер..
7. Був плюс в нас зломався телевізор і нам його поміняли на працюючий маленький, але чоловіку прийшлось носиться з тими телевізорами, бо власнику Юрію не можна піднімати важкого.
PS На завершення чудового відпочинку нас попросили виїхати на день раніше і коли ми сказали що заплатили за 4, а не за три дня то власниця звинуватила нас в брехні. Звісно гроші нам не повернули, бо не чеку про оплату не квитанції вони не дають.
Ми жили там лише три дні, грошей нам не шкода, шкода власних дітей та зіпсованого відпочинку. Люди будьте обережні!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Светлана (, 14.06.11)
Чистый воздух, озеро, лебеди - блаженство. Внимательные и приветливые хозяева. Чистота и уют. Разумные цены.

Страницы :1


На странице Вы сможете ознакомиться с отзывами о предложении Частная усадьба "Чумаки", оставленными туристами, которые там отдыхали. Если у Вас есть желание поделиться своими впечатлениями, Вы также можете оставить свой отзыв. Частная усадьба "Чумаки" (Свитязь) открыт(а) для обсуждения и Вы можете выразить благодарность или предостеречь от выбора данного места отдыха других желающих.

Все отзывы туристов об объекте проходят модерацию и могут быть удалены в случае использования нецензурной лексики, оскорблений, а также в случае, если отзывы не содержат информации об отеле. Вы также можете нам указать на некорректные высказывания отдыхающих для повторной модерации отзыва.


Добавить отзыв


Поля, выделенные красным - обязательные для заполнения.
Автор
Город
Текст
Введите контрольный текст:


Частный пансионат "Сикитура"
Карпаты
Шешоры
от 110 грн
до 220 грн
Палаточный городок "Инжир"
Крым
Айя
от 90 грн
до 250 грн
Пансионат "Майями"
Азов
Юрьевка
от 100 грн
до 100 грн
Пансионат "Ундина"
Причерноморье
Курортное
от 0 грн
до 0 грн
Коттедж "Колорит"
Шацк
Свитязь
от 50 грн
до 125 грн

Статистика
Copyright © 2002 - 2019 "ASINFO"
Материалы и фото защищены авторским правом. Использование материалов без разрешения авторов запрещено.